Tema: Sameknivar och smörkniv

Tema: Sameknivar och smörkniv
Tema: Sameknivar och smörkniv
Tema: Sameknivar och smörkniv
Tema: Sameknivar och smörkniv
Tema: Sameknivar och smörkniv
Tema: Sameknivar och smörkniv

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMEKNIVAR, 2 st, den ena signerad YE, SMÖRKNIV, renhorn, knivarnas längd 19 resp 26,5 cm

Visst slitage

224546

2014-02-06