Oljemålning signerad H. Trockenhaus Ddf

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Aftonrodnad över byn, signerad H. Trockenhaus Ddf, olja på duk, 64x95 cm

Smärre dukskada

224603

2014-01-15