Tema: Lars Pirak färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIRAK, Lars (1932-2008): "Rengärdet", signerad Lars Pirak, färglitografi, 39/325, 51,5x69 cm

224611

2014-02-06