Herrbetjänt 1960-tal

Herrbetjänt 1960-tal
Herrbetjänt 1960-tal
Herrbetjänt 1960-tal
Herrbetjänt 1960-tal
Herrbetjänt 1960-tal
Herrbetjänt 1960-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, 1960-tal, teak och svärtad metall, skohylla, höjd 100 cm

Brukslitage

224613

2014-01-15