Väggur Mauthe

Väggur Mauthe
Väggur Mauthe
Väggur Mauthe
Väggur Mauthe

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, Mauthe, 1900-tal, industridesign, märkt Made in Germany, diameter 41 cm

Fullt fungerande, bruksslitage

224619

2014-01-15