Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPELBORD, 1800-talets första hälft, furu, två ljusbrickor, bemålad spelinredning, höjd 77, 87,5x44,5 cm

Ytskador, slitage, inredning med färgbortfall

224622

2014-01-15