Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): Grande Marina, Capri, signerad och daterad A.H. Malmeström -18, olja på pannå, 92x106,5
224651
2014-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här