Akke Hugh Malmeström Capri

Akke Hugh Malmeström Capri
Akke Hugh Malmeström Capri
Akke Hugh Malmeström Capri
Akke Hugh Malmeström Capri

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): Grande Marina, Capri, signerad och daterad A.H. Malmeström -18, olja på pannå, 92x106,5

224651

2014-01-16