Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PIRAK, Lars (1932-2008): "Ällu", signerad Lars Pirak, pt, färglitografi, 35x58 cm, rammått 51x71 cm
224664
2014-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här