Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, längd ca 201 cm

Slitage, omarbetad, renoverad

224686

2014-01-16