Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, längd ca 201 cm
Slitage, omarbetad, renoverad
224686
2014-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här