Tema: Lars Pirak akvarell
Vollendet
2014-02-06
224687
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
PIRAK, Lars (1932-2008): "Vid Björkliden", signerad och daterad Lars Pirak, akvarell, 19x29 cm, rammått 40x49 cm