Bordsspegel

Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSSPEGEL, 1900-talets mitt, mässing, cirkelrund reglerbar spegel, på rund fot, bakstycke i trä, höjd ca 42 cm

Repor

224690

2014-01-16