Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EGGERS (1800-talets slut): Häst och vagn på vinterväg, otydligt signerad Jj Eggers (?), olja på duk, 45x68 cm
Krackerleringar, fägrbortfall
224706
2014-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här