Eggers oljemålning

Eggers oljemålning
Eggers oljemålning
Eggers oljemålning
Eggers oljemålning
Eggers oljemålning
Eggers oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EGGERS (1800-talets slut): Häst och vagn på vinterväg, otydligt signerad Jj Eggers (?), olja på duk, 45x68 cm

Krackerleringar, fägrbortfall

224706

2014-01-28