Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÜGER, Otto (Tyskland 1800-talets slut): (2) Porträtt av dam resp herre, signerade H. Otto Rüger München, olja på duk, 91x65 cm vardera
Damporträttet m dukskada
224707
2014-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här