Parporträtt Otto Rüger

Parporträtt Otto Rüger
Parporträtt Otto Rüger
Parporträtt Otto Rüger
Parporträtt Otto Rüger
Parporträtt Otto Rüger
Parporträtt Otto Rüger
Parporträtt Otto Rüger
Parporträtt Otto Rüger
Parporträtt Otto Rüger
Parporträtt Otto Rüger
Parporträtt Otto Rüger
Parporträtt Otto Rüger

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÜGER, Otto (Tyskland 1800-talets slut): (2) Porträtt av dam resp herre, signerade H. Otto Rüger München, olja på duk, 91x65 cm vardera

Damporträttet m dukskada

224707

2014-01-28