Ernst Siedl oljemålning

Ernst Siedl oljemålning
Ernst Siedl oljemålning
Ernst Siedl oljemålning
Ernst Siedl oljemålning
Ernst Siedl oljemålning
Ernst Siedl oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEIDL, Ernst (1900-talets första hälft): Läsande mansfigur, signerad Ernst Siegl, olja på pannå, 32x23 cm

Krackelyr, färgbortfall

224708

2014-01-28