Väggarmatur Orrefors

Väggarmatur Orrefors
Väggarmatur Orrefors

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

VÄGGARMATUR, Orrefors, 1940/50-tal, stomme i vitmetall, kupa i frostat glas, 4 löstagbara blad i glas, höjd

Smärre nagg

224709

2014-01-28