Skålfat silver

Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver
Skålfat silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, silver/800, 1900-tal, rokokostil, Tyskland, S. Wetzlar, konturerad och profilerad kant, diameter ca 30 cm, vikt ca 670 g

Monogramgravyr, repor

224711

2014-01-28