Oljemålning efter Jan Jozef Horemans

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOREMANS, Jan Jozef (hans efterföljd): Interiör med drickande man och kvinna, olja på duk, 38x41 cm

Retuscher, ytsmuts, lagningar

224713

2014-01-28