Fåtölj i svart skinn

Fåtölj i svart skinn
Fåtölj i svart skinn
Fåtölj i svart skinn
Fåtölj i svart skinn

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ, enligt uppgift George Thams, Thams møbler, Danmark 1960-tal, svart skinn, på centralfot, snurrbar

Slitage

224727

2014-01-15