Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal): Dagens Nyheter - Interiör, olja på duk, 65x53 cm
Krackeleringar, dubblerad
224747
2014-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här