Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal): Dagens Nyheter - Interiör, olja på duk, 65x53 cm

Krackeleringar, dubblerad

224747

2014-01-16