Neil Murison oljemålning
2014-01-16
224762
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MURISON, Neil (England, född 1930): "Blistery day", signerad, olja på duk, 83x84 cm
Skador