Tema: Lars Pirak litografi
2014-02-06
224781
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIRAK, Lars (1932-2008): "Jåkkmåkke märnan", signerad Lars Pirak, 14/320, färglitografi, innermått 35x50 cm, oramad