Tema: Lars Pirak akvarell

Tema: Lars Pirak akvarell
Tema: Lars Pirak akvarell
Tema: Lars Pirak akvarell
Tema: Lars Pirak akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIRAK, Lars (1932-2008): "Lapporten, Höst i Lappland", signerad Lars Pirak, akvarell, 28x38 cm

224799

2014-02-06