Plansch

Plansch
Plansch
Plansch
Plansch

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PLANSCH, 1950-tal, England, Made by Chromworks, "The Bastion Libary", 96x124 cm

Smärre slitage

224815

2014-01-16