Sven X:et Erixson färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970) (2): Vy genom ett fönster, Komposition, signerade och daterade X-ex 158/180 respektive Sven Erixson 17/175, färglitografier, ca 27x37 respektive 40x47 cm

En med dedikation

224825

2014-01-16