Rullklaffsekretär 1800-tal

Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal
Rullklaffsekretär 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, empire, björk, dragjalusi, bakom varande lådinredning, detaljer i svärtat trä, lönfack, höjd ca 120, ca 103x53 cm

Lås saknas, enstaka knoppar saknas, slitage, fanérskador, delar saknas, kompletteringar

224829

2014-01-16