Rullklaffsekretär 1800-tal
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RULLKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, empire, björk, dragjalusi, bakom varande lådinredning, detaljer i svärtat trä, lönfack, höjd ca 120, ca 103x53 cm
Lås saknas, enstaka knoppar saknas, slitage, fanérskador, delar saknas, kompletteringar
224829
2014-01-16