Bo E Lundqvist collage/blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUNDQVIST, Bo E. (född 1934): Vinterminnen, signerad och daterad Bo E. Lundqvist 90, collage/blandteknik, 99x68 cm

Glasskada

224834

2014-01-16