Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHA, 18/1900-tal, förgyllt trä, Thailand, höjd ca 46 cm

224855

2014-01-17