Venetiansk skola oljemålning Old Masters

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VENETIANSK SKOLA (1700-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, oval 117x87 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS: Taxinge slott

Färgbortfall, ojämn duk

224860

2014-01-28