Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
VENETIANSK SKOLA (1700-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, oval 117x87 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS: Taxinge slott
Färgbortfall, ojämn duk
224860
2014-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här