Kestner babydocka

Kestner babydocka
Kestner babydocka
Kestner babydocka
Kestner babydocka
Kestner babydocka
Kestner babydocka

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JD KESTNER BISKVI BABYDOCKA, 1910-20-tal, märkt "J.D.K, made in Germany, 31", insatta blå blundögon, femdelad babykropp i massa, längd 30 cm

Ögonlock och kropp med slitage

224864

2014-01-25