Skriv- och rakschatull sengustavianskt
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIV- OCH RAKSCHATULL, sengustavianskt stockholmsarbete, mahognyfanerat, uppfällbart lock med spegel, två lådor med inredning för skriv- och rakutensilier, höjd 13, 36,5x26 cm
Skador och lagningar, senare lås och beslag, nyckel saknas
224886
2014-01-17