Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Sträckande sjöfåglar, signerad och daterad Lindorm. L - 45, olja på duk, 90x115 cm

224899

2014-02-07