Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅLAR, 3 st, Pueblo, bl.a. Zia Pueblo, höjd 12,5 till 15 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Slirtage, nagg, en med sprickor
224911
2014-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här