Nordamderikanska keramikskålar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅLAR, 3 st, Pueblo, bl.a. Zia Pueblo, höjd 12,5 till 15 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Slirtage, nagg, en med sprickor

224911

2014-03-14