Nordamerikanska figuriner

Nordamerikanska figuriner
Nordamerikanska figuriner
Nordamerikanska figuriner
Nordamerikanska figuriner
Nordamerikanska figuriner
Nordamerikanska figuriner
Nordamerikanska figuriner
Nordamerikanska figuriner
Nordamerikanska figuriner
Nordamerikanska figuriner

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

KERAMIKFÅGLAR, 5 st, Zuni Pueblo, 1 signerad N.B., höjd 6-12,5 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

224916

2014-03-14