Gunnar Hallström oljemålning

Gunnar Hallström oljemålning
Gunnar Hallström oljemålning
Gunnar Hallström oljemålning
Gunnar Hallström oljemålning
Gunnar Hallström oljemålning
Gunnar Hallström oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HALLSTRÖM, Gunnar (1875-1943): Valborg, Björkö, monogramsignerad, olja på duk, rammått ca 69x110, dukmått 52x93 cm

224921

2014-01-24