Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva fanérad i masurbjörk, svarvad tredelad delvis svärtad pelarfot, höjd 73, 88x88 cm

Skivan något skev, smärre fanerskador, lagningar

224928

2014-01-20