Anders Monsen Askevold oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

ASKEVOLD, Anders Monsen (Norge 1834-1900): Sommarlandskap, signerad och daterad A Askevold 1887, olja på duk, 52x68 cm

Kuntoraportti

224929

Päivämäärä:

2014-01-20