Anders Monsen Askevold oljemålning
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
ASKEVOLD, Anders Monsen (Norge 1834-1900): Sommarlandskap, signerad och daterad A Askevold 1887, olja på duk, 52x68 cm
Kuntoraportti
224929
Päivämäärä:
2014-01-20