Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OLLERS, Edvin (1888-1959): Gullholmen, signerad ooh daterad Edvin Ollers 1927, akvarell, 33x46 cm
Mindre färgskada samt gulnad
224949
2014-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här