Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1900-talets början, Texa Sävedalen, stomme i mässing, kupa i glas, höjd 58 cm

Lagning

224950

2014-01-20