Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Mappar 3 st: "Spanska bilder", signerade Gustav Rudberg, ex 210, 18 st färglitografier, 47x63 resp 47x63 cm
Gulnader
224959
2014-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här