Gustav Rudberg litografier

Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier
Gustav Rudberg litografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Mappar 3 st: "Spanska bilder", signerade Gustav Rudberg, ex 210, 18 st färglitografier, 47x63 resp 47x63 cm

Gulnader

224959

2014-01-18