Ljusstake 1800-tal empire

Ljusstake 1800-tal empire
Ljusstake 1800-tal empire
Ljusstake 1800-tal empire
Ljusstake 1800-tal empire
Ljusstake 1800-tal empire
Ljusstake 1800-tal empire
Ljusstake 1800-tal empire
Ljusstake 1800-tal empire

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKE, 18/1900-tal, empirestil, omgjord till bordslampa, förgylld, total höjd med skärm 53 cm

Omarbetad till bordslampa

224961

2014-01-18