Bror Börjesson oljemålning

Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÖRJESSON, Bror (1903-87): Porträtt föreställande Agnes Estelle Tamm, monogramsignerad och daterad 1936, olja på pannå, 81x64 cm

224972

2014-01-18