Snusflaska jade Kina

Snusflaska jade Kina
Snusflaska jade Kina
Snusflaska jade Kina
Snusflaska jade Kina
Snusflaska jade Kina
Snusflaska jade Kina

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNUSFLASKA, jade, Kina, troligen 1900-tal, höjd 6 cm

Slitage

224984

2014-01-18