Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-01-28
224986
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Caritas Romana (Cimon och Pero), olja på duk, 100x75 cm
Dubblerad, retuscher, dukmärken