Dockskåp med möbler och dockor

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DOCKSKÅP, furu, 1900-talets början, 6 inredda rum, 2 lådor undertill, inrett med diverse möbler och dockor i huvudsak 1900-talets första hälft, höjd 141, 73x39 cm

Skador

224989

2014-01-18