Edith Martineau akvarell

Edith Martineau akvarell
Edith Martineau akvarell
Edith Martineau akvarell
Edith Martineau akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARTINEAU, Edith (1842-1909): Sommarblommor, signerad och daterad Edith Martineau July 1880, akvarell, 28x18 cm

225003

2014-01-18