Leandro Bassano oljemålning

Leandro Bassano oljemålning
Leandro Bassano oljemålning
Leandro Bassano oljemålning
Leandro Bassano oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BASSANO, Leandro, hans efterföljare, 1700-tal, byscen, olja på duk fäst på masonit, 82x105 cm

Slitage, uppfäst

225016

2014-02-03