Karta, Ortelius

Karta, Ortelius
Karta, Ortelius
Karta, Ortelius
Karta, Ortelius

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARTA, ORTELIUS, Abraham, Fori ivlii accvrata descriptio...Italien och Europa, handolorerad gravyr, 1592 eller senare, 35x47 cm

Lagning, skador

225028

2014-01-18