Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGSPEGEL, 1800-tal, valnöt med skuren dekor, 103x71 cm
Proveniens: Hovrättsrådet Montelius
Sprickor, stötskador, senare delvis löst bastycke
225038
2014-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här