Kinamatta

Kinamatta
Kinamatta
Kinamatta
Kinamatta

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, Kina, 1800-tal, Ning-Xia, antik, meditationsmatta med motiv med bl a ying-yang, ca 201x69 cm

Ställvis slitage, renoverad

225070

2014-01-18